Makaleler

Cem Yılmaz’ın Merakla Beklenen Erşan Kuneri Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Cem Yılmaz’ın ilk defa G.O.R.A filminde karşımıza çıkan Erşan Kuneri karakterinin solo dizisinin yapılacağı daha önce açıklanmıştı. İlk tanıtımları da yapılan dizinin ilk fragmanı da yayınlandı.

Abdulkadir Kaya

Elon Musk, Twitter’ı Resmen Satın Aldı: 44 Milyar Dolarlık Teklif Kabul Edildi!

Elon Musk ve Twitter, platformun 44 milyar dolarlık bir anlaşma ile Musk'ın olması konusunda anlaştı. Gelen resmi açıklama sonrası sosyal medyada #ElonMuskBuyTwitter etiketi Twitter'ı ele geçirdi.

Abdulkadir Kaya

Intel Ekran Kartlarında Beklenen Kötü Haber Geldi!

Ekran kartı teknolojisinde üçüncü oyuncu olmayı hedefleyen Intel’in Arc Alchemist ekran kartı serisinden üzen haber geldi!

Abdulkadir Kaya

Apple Watch Sahipleri Müjde: Merakla Beklenen Özellikler Geliyor!

Her Apple Watch kullanıcısının beklediği bazı özellikler var. Apple'ın, en geç yıl sonuna kadar bu özellikleri paylaşacağı düşünülüyor.

Abdulkadir Kaya

iPhone 14 ile beklenen Selfie Özelliğine Sonunda Kavuşuyoruz

iPhone 11’den beri Apple, ön kameralarında 12 MP f/2.2 lensi kullandı, ancak görünüşe göre iPhone 14 ile birlikte daha iyi bir selfie deneyimine sahip olacağız. Detaylar haberimizde.

Abdulkadir Kaya

Apple Artık IOS 15.4’Ü Desteklemiyor, IOS 15.4.1’Den Eski Sürüme Geçmeyi Kısıtlıyor

Apple, iOS 15.4.1 sürümünü yayınladıktan kısa bir süre sonra alt sürüm olan iOS 15.4 versiyonuna destek vermeyi durdurdu. Tüm Apple kullanıcılarını 15.4.1 güncellenmesine yönlendiriyor.

Abdulkadir Kaya

Buraya Reklam Verebilirsiniz!

350x350 Pixel Banner ile Reklam Verebilirsiniz.

Reklam Ver
Yeni Katılan Üyeler

Bilgilendirme

Bu website'de WordPress, Web Tasarım, Webmaster, Sunucu kurulumları, Yazılım, Donanım, Teknoloji ve bunlara benzer konular ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir, paylaşımlar yapabilirsiniz. Tüm sorularınız en kısa sürede yöneticilerimiz veya web üyelerimiz tarafından cevaplanacaktır.