Close

Hakkımızda

WP USTASI NE YAPAR?

WP Ustası olarak alınan işleri en kısa sürede, en uygun fiyatlarla ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle tamamlıyoruz.

Bir WordPress siteyi sıfırdan sunucu kurulumuyla başlayarak hızlıca bitirebiliriz. Kendi sunucunuzda kendi istediğiniz siteyi tasarlayabiliriz. Ayrıca kendi sunucularımızda da hosting hizmeti verebiliriz. Bu VPS sunucular paylaşımlı sunuculardan daha performanslı olacaktır.

İstendiği takdirde site, sayfa ve sunucu bazlı iyileştirmeler, optimizasyonlar ve hata düzeltmeleri yapabiliriz.

Beğendiğiniz temanın kurulumu, değişimi, düzenlemesi ve Türkçeleştirilmesini sorunsuzca gerçekleştirebiliriz. Sitelerinizi arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkartmak için de SEO çalışmaları yapabiliriz.

Linux tabanlı web sitelerinizi CentOS sunucular ile barındırmanızı sağlayabiliriz. Bu sunucularda siteleriniz dışında ownCloud (bulut sistemi), OpenVPN ve posta hizmetleriniz gibi kullanışlı hizmetler de bulunabilir. Kurduğumuz sunucunuzu hem biz hem de siz anlık olarak NetData programı ile takip edebiliriz.

Seçeceğiniz kurumsal isminiz için e-posta hizmetleri sağlayabiliriz.

BEN KİMİM?

Çocukluğumdan beri teknolojiye olan merakım ve tutkum sebebiyle Bahçeşehir Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünü seçtim. Mezuniyetim sonrasında çeşitli staj ve Bilgi İşlem Destek Uzmanı olarak iş tecrübelerim oldu. İş tecrübelerim dışında da bilgi birikimimi arttırmak için her gün yeni teknolojiler ve sistemler üzerinde çalışıyorum. Yeni bilgiler edinirken karşılaştığım problemleri çözmekten de oldukça keyif alıyorum. Günlük hayatımda da bildiklerimi paylaşmaktan zevk aldığım için kendi sitelerimde yazarlık yapıyorum.

Son dönemde de kendimi daha da geliştirmek için T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İŞKUR destekli, %100 burslu Sistem ve Ağ Uzmanlığı (NBUY) eğitimi aldım. Bu eğitimde her büyüklükte şirkette kullanılan sistemleri kurmayı ve yönetmeyi öğrendik.