Hakkımızda

WP Ustası olarak alınan işleri en kısa sürede, en uygun fiyatlarla ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle tamamlıyoruz.

Bir WordPress siteyi sıfırdan sunucu kurulumuyla başlayarak hızlıca bitirebiliriz. Kendi sunucunuzda kendi istediğiniz siteyi tasarlayabiliriz. Ayrıca kendi sunucularımızda da hosting hizmeti verebiliriz. Bu VPS sunucular paylaşımlı sunuculardan daha performanslı olacaktır.

İstendiği takdirde site, sayfa ve sunucu bazlı iyileştirmeler, optimizasyonlar ve hata düzeltmeleri yapabiliriz.

Beğendiğiniz temanın kurulumu, değişimi, düzenlemesi ve Türkçeleştirilmesini sorunsuzca gerçekleştirebiliriz. Sitelerinizi arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkartmak için de SEO çalışmaları yapabiliriz.

Linux tabanlı web sitelerinizi CentOS sunucular ile barındırmanızı sağlayabiliriz. Bu sunucularda siteleriniz dışında ownCloud (bulut sistemi), OpenVPN ve posta hizmetleriniz gibi kullanışlı hizmetler de bulunabilir. Kurduğumuz sunucunuzu hem biz hem de siz anlık olarak NetData programı ile takip edebiliriz.

Seçeceğiniz kurumsal isminiz için e-posta hizmetleri sağlayabiliriz.

Önemli Bağlantılar

WP Ustası Sabit Gönderi

https://r.wpustasi.com/sabit-gonderi

WhatsApp Grupları

https://r.wpustasi.com/wp-gruplari

E-posta

[email protected]

Bağlı Gruplarımız Network, Firewall, Sunucu, Bilgisayar, Soru & Cevap Platformu ►

https://r.wpustasi.com/networkustasi-fb

Bilgilendirme

Bu grupta WordPress, Web Tasarım, Webmaster, Sunucu kurulumları, Yazılım, Donanım, Teknoloji ve bunlara benzer konular ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir, paylaşımlar yapabilirsiniz. Tüm sorularınız en kısa sürede yöneticilerimiz veya grubumuz üyeleri tarafından cevaplanacaktır.